Subota, 17.11.2007.

Subota, 17.11.2007.

8. rujna 2015.
/ / /
Comments Closed
I eto nam posljednje subote 다운로드!
Naša škola ipak nije završila kao pačja (… učili su, učili, od srijede do petka, al’ se nisu makli dalje od početka!). Naši školarci su se pomakli daleko, daleko od početka 다운로드. Maketa je gotova (stariji modelar bi prigovorio da ima još mnogo detalja za završiti), ali nijedna maketa NIKADA NIJE GOTOVA! Uvijek će se naći neki detalj za doraditi, promijeniti, poboljšati, to je onda pravo maketarstvo 다운로드.
No, dosta modelarskih lamentacija!
Kratak izvještaj o današnjem radu: zasadilo se nešto stabala, poneka voćka, vazdazeleni šumarak, a i poneki grm je pronašao svoje mjesto (neki od njih da prikrije prevelike rupe izbušene za stabla, ali nema veze, sada se to više ne vidi!) 다운로드. Cestu od prijelaza pruge do stanice krasi drvored, a na maketi su osvanula i dva nosača. Svi objekti su dobili rasvjetu, ponekima se svjetlo nazire kroz prozore, a na nekim svijetle i cijeli zidovi mp3 커버. Sada se razjasnila nejasnoća oko čudnih crnih papira nejasnog značenja koji su se našli u kompletima kućica, a neki su ih bili lijeni izrezati, presaviti i ugurati u kućice 다운로드! 🙂
A i ovoga dosta, evo nekoliko fotki, a najbolje je doći 24.11.2007. na Trg žrtava fašizma 14, od 10 do 18 sati i vidjeti maketu uživo (pod uvjetom da se u petak ne skrši pri transportu!) (DK)

Nakon prošlosubotnjeg lijepljenja posipa pristupilo se čišćenju… 다운로드.

다운로드. koje je potrajalo! 🙂

Ovdje se prevrnula kantica razrijeđenog drvofiksa!:)

Raspoređivanje stabala

Niče vazdazelene šuma 다운로드!

Netko buši, netko lijepi, netko drži…

Nije nevrijeme, stablo čeka svoj red za lijepljenje 아크로벳 프로 다운로드!

Nakon ovakve pripreme je nastala kraška jama! 🙂

Ovo sve više liči na “pravu” maketu! 🙂

Još jedan štapić ljepila, pa je sve gotovo!

Cijelo vrijeme manevarka testira prugu

Bez naziva! 🙂

Evo i ljudi! 🙂

Stanica

Gladni vuci vrebaju u šumarku! 🙂

Optički kabl za brzu vezu između stabla i grmlja! 🙂

Comments are closed.

Copyright © 2022 KZMZ. Designed by zagreb235.